report search
پارسی خوان

بهترین روش افزایش ممبرتلگرام به صورت واقعی و تضمینی

طبق بررسی های انجام شده این روش به نسبت گزینه های قبلی دارای ارزش بیشتری است و بهترین روش افزایش ممبر تلگرام محسوب می شود. در این روش میزان ریزش ...

طبق بررسی های انجام شده این روش به نسبت گزینه های قبلی دارای ارزش بیشتری است و بهترین روش افزایش ممبر تلگرام محسوب می شود. در این روش میزان ریزش بسیار کم است و کاربران علاقمند می شوند که وارد کانال شوند و وقتی امری به میل کاربر صورت بگیرد هرگز از آن فرار نخواهد کرد. در این روش هیچگونه اصراری وجود ندارد، اما اعلان به صورتی است که قطعا کاربر را جذب خواهد کرد. در نظر داشته باشید که این روش به نسبت گزینه های دیگر گرانتر است.

ممبر واقعی تلگرام را چگونه به دست آوریم؟

برای هر کسی که در پیام رسان تلگرام کانالی راه اندازی کرده باشد، افزایش تعداد ممبر های کانال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که ممبر های زیاد به معنای درآمد زیاد و محبوبیت آن کانال خواهد بود. بر همین اساس افراد سعی در راه اندازی کانال های جذاب و جذب ممبر برای آن دارند تا از این طریق به درآمدی برسند. اما کیفیت ممبر ها و فعال بودن آن به طور مستقیم در درآمد آن کانال تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال فرض کنید که کانالی ۲۰۰ هزار نفر ممبر داشته و هر پست آن فقط ۱۰ هزار بازدید یا همان سین دارد، پس می توان گفت که اکثر اعضای این کانال غیر واقعی و فیک می باشد و در نتیجه در درآمد مدیر کانال نیز تاثیر گذار خواهد بود. اما برای به دست آوردن ممبر واقعی تلگرام راه ها و روش هایی وجود دارد که هر کدام دارای معایب و مزایای مخصوص به خودشان می باشد که در ادامه توضیح داده شده است.

ممبر واقعی تلگرام را چگونه به دست آوریم؟

روش اول : جذب ممبر به صورت دستی

این روش را کسانی انجام می دهند که تازه کارند و برای خرید ممبر هنوز آمادگی ندارند و از طرفی هم قصد فعالیت حرفه ای در این زمینه ندارند، به عنوان مثال فرض کنید که شخصی یک کانال سرگرمی و تفریحی دارد و قصد دارد به روش های گوناگون تبادل لینک با سایر کانال ها و گروه ها، اعضای کانال خود را افزایش دهد. این روش بسیار وقت گیر و زمان بر بوده و در طول یک ماه به سختی میتوان ۱۰۰۰ نفر را جذب کانال نمود.

روش دوم: خرید ممبر واقعی تلگرام

بیشتر مدیران حرفه ای کانال های تلگرامی این روش را در پیش می گیرند. چرا که در کمترین مدت می توان تعداد انبوهی ممبر جذب کانال خود نمود، روش انجام کار به دو صورت اد اجباری و اد اختیاری می باشد. برخی از مدیران ترجیح می دهند که کاربران را به اجبار عضو کانال خود کنند و برخی نیز اعتقادی به این کار ندارند و فقط افراد علاقه مند را در کانال خود عضو می کنند. به هر حال در هر دو صورت ممبر های واقعی و فعال وارد کانال شما خواهند شد.


برچسب ها:

کانال

-

روش

-

ممبر

-

های

-

واقعی

-

تلگرام

-

این روش

-

کانال خود

-

ممبر واقعی

-

واقعی تلگرام

-

به دست

-

ممبر واقعی تلگرام

-

به نسبت گزینه

-

نسبت گزینه های

-

بهترین روش افزایش

-

مشاهده منبع