report search
پارسی خوان

نکات مهم افزایش ممبر

افزایش ممبر فیک کانال تلگرام

روش های دیگری که تا کنون مطرح شد مربوط به افزایش ممبر واقعی کانال بودند. اما روش دیگری نیز ...

افزایش ممبر فیک کانال تلگرام

روش های دیگری که تا کنون مطرح شد مربوط به افزایش ممبر واقعی کانال بودند. اما روش دیگری نیز وجود دارد که در آن شما با ممبرهای غیر واقعی سروکار دارید. برخی از این روش ها صرفا عدد ممبرها را افزایش می دهند و برخی بازدید پست ها را نیز افزایش می دهند. ویسموک برای هر دوی این حالات آماده ی خدمت رسانی به شما است.

مزیت افزایش ممبر فیک

این روش برای کاهش هزینه ی افزایش ممبر استفاده می شود. چرا که در این روش تبلیغات انجام نمی شود. افرادی که به دنبال خرید ممبر ارزان قیمت هستند معمولا از این روش استفاده می کنند.

در این روش صرفا تعدادی اکانت مجازی با نام های مشابه و بدون عکس پروفایل به کانال شما اضافه می شوند. ابتدا نیاز کانال خود را شناسایی کنید. اگر صرفا به افزایش اعداد ممبر و بازدید احتیاج دارید و به دنبال افزایش نشر واقعی مطالب نیستید، می توانید از روش خرید ممبر فیک استفاده کنید.

معایب خرید ممبر فیک

طبیعتا این ممبرها همانطور که از نام آن ها پیدا است فیک هستند و افراد حقیقی صاحب آن نیستند. بنابراین توصیه می شود از روش های اصولی تری برای خرید ممبر استفاده کنید. البته که این روش همچنان مورد استفاده ی بسیاری از کانال ها بوده و هنوز توسط تلگرام مسدود نشده اند.

گروه تلگرام

به غیر از کانال ها،گروه های تلگرامی نیز به افزایش ممبر احتیاج دارند. گروه های تلگرام محل تعامل و صحبت افراد پیرامون موضوعات مختلف هستند. علت نیاز گروه ها به خرید ممبر معمولا کسب درآمد، آشنایی با افراد جدید، جذب نیرو برای انجمن ها و... می باشد.

افزایش ممبر واقعی گروه تلگرام

از آنجا که گروه های تلگرامی باید محل صحبت و تعامل افراد باشند، خرید ممبر واقعی می تواند کمک شایانی به افزایش مشارکت ها کند. بنابراین با مدیریت مناسب می توانید ممبرهای جدید به گروه اضافه کرده و امکان آشنایی با افراد جدید را فراهم آورید.

نکات مهم

در این روش لازم است مدیریت گروه را قوی تر از قبل انجام دهید. چراکه برقراری نظم میان افراد جدید و افراد قبلی کار آسانی نیست.

اد شدن افراد به گروه شما به روش اد اجباری انجام می شود.

اجباری بودن طبعا به معنای این است که باید انتظار مقداری ریزش را داشته باشید. میزان ریزش حدود 20 تا 30 درصد است. بسته به موضوع گروه، مدیریت شما، برخورد اعضای قبلی و نظم گروه این درصد متغیر است. اگر افراد به موضوع گروه شما علاقه مند باشند ریزش کمتر خواهد شد.

ممبرها اکثرا آنلاین هستند و تعدادی نیز آفلاین می باشند.

زمانی که سفارش افزایش ممبر واقعی می دهید، لازم است اد ممبر گروه را باز کرده و به فرد مورد نظر اجازه دهید تعداد ممبر مورد نظر شما را اد کند. پس از پایان روند کار، ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.

در ساعاتی که ادمین ها در حال عضو گیری در گروه هستند از پست گذاشتن به هر نحوی بپرهیزید.

ادمین در حین عضو گیری تمام پیا های عضو شدن افراد را از گروه حذف می کند تا فرآیند خرید ممبر به چشم نیاید.

ممبرهایی که توسط ادمین به گروه شما اضافه می شوند کاملا واقعی و همچنین ایرانی هستند


برچسب ها:

ممبر

-

گروه

-

افزایش

-

روش

-

افراد

-

ها

-

افزایش ممبر

-

خرید ممبر

-

این روش

-

گروه شما

-

ممبر فیک

-

افزایش ممبر واقعی

-

در این روش

-

افزایش ممبر فیک

-

به افزایش ممبر

-

مشاهده منبع