report search
پارسی خوان

میزان ریزش ممبر

افزایش ممبر فیک گروه تلگرام

معمولا افراد در ابتدای مسیر که به تازگی گروهی را ایجاد کرده اند، نیاز به افزایش اعتبار دارند. چراکه از این طریق ...

افزایش ممبر فیک گروه تلگرام

معمولا افراد در ابتدای مسیر که به تازگی گروهی را ایجاد کرده اند، نیاز به افزایش اعتبار دارند. چراکه از این طریق می توانند در آینده ممبرهای واقعی بیشتری را جذب کنند. بنابراین از خرید ممبر فیک گروه استفاده می کنند تا در ابتدای راه عدد اعضای گروه بیشتر شود و ممبرهای واقعی بیشتر اعتماد کنند.

نکات مهم

لازم است در ابتدا گروهتان را تبدیل به سوپر گروه کنید.

برای انجام فرآیند اد ممبر گروه را باز کنید. پس از اینکه به تعداد سفارش شده، ممبرها اضافه شدند ادمین از گروه شما خارج خواهد شد.

با این روش تا حدود 20K به ممبرهای گروه شما اضافه می شود.

میزان ریزش در این روش نزدیک به صفر است. بنابراین از این بابت خیالتان راحت باشد نیازی به تلاش برای حفظ ممبرها وجود ندارید.

جمع بندی خرید ممبر تلگرام

اگر شما نیز ادمین گروه و یا کانال تلگرام هستید و به دنبال افزایش آمار بازدید پست ها، کسب اعتبار برای کانال و گروه جدید، افزایش تعرفه ی تبلیغات مجازی، فروش بیشتر محصولات، برندینگ، افزایش تعاملات در گروه تلگرامی خود و ... می باشید، روش خرید ممبر تلگرام مناسب ترین روش برای شما است.

با توجه به اوپن سورس بودن تلگرام و مطابق شرایط تلگرام هر شخص یا شرکتی میتواند ظاهر و امکانات تلگرام را تغیر و به اسم خود منتشر کند از این قبیل شرکت ها میتوان به تلگرام فارسی ؛ تلگرام نارنجی ؛ موبوگرام اشاره کرد به این تلگرام ها " تلگرام غیره رسمی " گفته میشود. خوب نکته کار اینجا است که این تلگرام ها ده هزار بار در کاقه بازار دانلود و بروی گوشی مردم نصب و مردم با آن به تلگرام لاگین شده اند نکته اینجا است این شرکت ها وقتی مردم با ان نرم افزار ها لاگین میکندد اطلاعات دسترسی به آن اکانت رو ذخیره میکنددو پشت پره با ان اکانت ها افزایش ممبر کانال تلگرام انجام میدهند اینجا است که ممکن است دوستان شما بعضی وقت ها شاکی میشن و میگویند من ناخواگاه جوین بعضی کانال های میشم که خودم اصلا جوین نمیشم . خوب تا حالا فهمیدم یه سری از این نرم افزارهای تلگرام یه اتفاقاتی پشت پرده آن اتفاق میافتد

اد اجباری با لفت باز : بعضی از سایت ها زمان افزایش ممبر کانال تلگرام اینگونه عمل میکنند که اگر شما مثلا 500 ممبر خریداری کنید به تعداد 500 نفر از کسانی که تلگرام غیره رسمی دارند را به صورت ناخود آگه و بدونه اصلاع جوین کانال شما میکنند. و تعداد 500 نقر ممبر واقعی و ادم واقعی به کانال شما اضافه میکندد اما نکته غم انگیز این افزایش ممبر کانال تلگرام این است که این ادم ها بیچاره بدونه اطلاع از این که اکانت اینها دست آن شرکت ها میباشد جویت کانال شما شده اند و بعد از7 یا 8 ساعت قریب به 90 درصد شان هر جور شده لقت میدن میرن و بعضی وقت ها کار به فحش ناموسی میکشد که چرا من را به کانال اضاقه میکنند .در این روش چون شرکت ها روزانه کاربران خود را به 100 ها کانال جوین میکنند و دید کاربران خیلی بد شده و حتی خیلی ها تلگرام خود را نیز غیره قعال میکنند . به زبان دیگر کاربرانی که تلگرام های غیرع رسمی را نصب کرده اند شکار شده اند و از ان ها برای افزایش ممبر استفاده میشود. پیشنهاد میشود از این ممبر ها نخریند چون سایت های ارائه دهنده این نوع ممبر ها هیچ ضمانتی در مقابل لفت ندارند


برچسب ها:

تلگرام

-

ها

-

ممبر

-

کانال

-

گروه

-

افزایش

-

از این

-

افزایش ممبر

-

شرکت ها

-

کانال تلگرام

-

ممبر کانال

-

افزایش ممبر کانال

-

ممبر کانال تلگرام

-

ممبر فیک گروه

-

در این روش

-

مشاهده منبع