report search
پارسی خوان

خرید و افزایش ممبر

ترفند های تلگرام را استفاده کنید

1- در معرفی کانال حتما اطلاعات تماس ادمین را در قسمت info کانال بنویسید. مخاطبین کانال حق دارند تا نقد ...

ترفند های تلگرام را استفاده کنید

1- در معرفی کانال حتما اطلاعات تماس ادمین را در قسمت info کانال بنویسید. مخاطبین کانال حق دارند تا نقد و پیشنهاد خود را به گوش شما برسانند. بهتر است شماره تلفن ؛ آدرس ؛ ای دی تلگرام مدیر کانال در قسمت مدبر کانال قید شود . مانند کانال ممبر تلگرام

2- قبل از ارسال پست، چند بار آن را مرور کنید بهتر است یک کانال تست داشته باشید که ابتدا پیام ها به انجا ارسال شود و بعد از بررسی نهایی در کانال اصلی قرار دهید هر چقدر که می توانید آن را کوتاه تر کنید. اندازه مناسب برای یک پست، همان اندازه صفحه نمایش گوشی است و بهتر است که خواننده برای خواندن پست مجبور به پیمایش صفحه (اسکرول) نشود.

3- از قدرت تصاویر برای تاثیر گذاری بر مخاطبین به درستی استفاده کنید.این موضوع در افزایش ممبر تلگرام موثر است عکس ها می توانند در انتقال بهتر پیام به مخاطب تاثیر مثبتی داشته باشند. اما در استفاده از عکسها زیاده روی نکنید. به هر حال لود شدن عکس ها برای اینترنت کم سرعت، زمان بر است و شاید برای بعضی ها آزار دهنده باشد

. 4- در گوشه ی تصاویری که در کانال ارسال می کنید، شناسه یا لوگوی کانال خود را درج کنید. به این ترتیب هر کسی که تصویر کانال شما را کپی و منتشر کند، نام و برند کانال شما بیشتر شناخته خواهد شد.افزایش ممبر تلگرام

5- محتوای دست اول تولید کنید. با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید محتوایی تولید کنید که نمونه ی آن در هیچ کانال دیگری نباشد. مطمن باشید در اینصورت مخاطبین وافاداری پیدا خواهید کرد و به تدریج نام کانال شما زبانزد و مشهور خواهد شد. بهترین مطالب برای جذب ممبر کانال تلگرام مطالب سرگرمی و طنز میباشد. طبق تجریه مردم به مطالب علمی و چیزی به جز سرگرمی علاقه ندارند.

6- برای طبقه بندی موضوعی پست های کانال از هشتگ ها استفاده کنید. به این ترتیب مخاطبین کانال می توانند راحت تر مطلب یا موضوع مورد نظر خود را بیابند.

7- برای کانال خود لوگوی اختصاصی طراحی کنید. یک لوگوی چشم نواز می تواند حس بهتری به مخاطبین کانال شما بدهد. توجه کنید که لوگوی کانال در لیست چت های مخاطبین و همیشه جلوی چشم آنها است.

8- در انتهای هر پست شناسه ی کانال (Channel ID) خود را بنویسید. (شناسه کانال با علامت @ شروع می شود). بعضی از مخاطبین شما به جای ارسال مجدد (Forward) پیام ، آن را کپی می کنند. با درج شناسه کانال در انتهای پست، کانال شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهد داشت.

خرید ممبر تلگرام

9- ارسال پست ها را با برنامه ی مشخصی انجام دهید. مثلا هر شب راس ساعت ۱۱. سعی کنید این زمان را طوری انتخاب کنید که تعداد زیادی از مخاطبین وقت لازم برای خواندن مطلب شما را داشته باشند. در گوشه سمت راست یک آیکون با نماد ldquo;زنگولهrdquo; را مشاهده می کنید. این آیکون را لمس کنید تا خطی بر روی آن کشیده شود. با این تنظیمات پیام های که در کانال ارسال میکنید به شکل بی صدا در اختیار کاربران قرار میگیرد. به این نوغ پست ها بی صدا گفته میشود.


برچسب ها:

کانال

-

مخاطبین

-

تلگرام

-

ها

-

ممبر

-

پست

-

کانال شما

-

خود را

-

ممبر تلگرام

-

استفاده کنید

-

به این

-

افزایش ممبر تلگرام

-

در کانال ارسال

-

به این ترتیب

-

مشاهده منبع